slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 637,8 m2 powierzchni posadowiona na działce 770 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedemnaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 017 zł/m2, liczbą pięciu kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom przyzwyczajonym do życia na najwyższym poziomie w otoczeniu wygód, komfortu, prestiżu, a także ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje życie na światowym poziomie. W jej wnętrzu znajdziemy np. ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa jest nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa znakomitą lokalizacją na dużej, zagospodarowanej działce w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta. W pobliżu: przedszkola, szkoły, punkty usługowe, piekarnie, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnym i komfortowym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: 2 magazyny + garaż + skład opału + klatka schodowa + kotłownia + sauna + pralnia + suszarnia;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + 2 kuchnie + jadalnia + szatnia + 3 klatki schodowe + 3 korytarze + weranda + poczekalnia + 2 wc + gabinet + pokój + łazienka + hall;
PIĘTRO 1: 7 pokoi + garderoba + 3 hole + korytarz + 2 łazienki + wc + kuchnia;
PIĘTRO 2: 5 pokoi + 2 łazienki + kuchnia + hall + klatka schodowa + korytarz + wc;
PODDASZE: pomieszczenie.
Właściciele aut docenią garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-717)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl