slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,8 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 1 649 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 649 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 092 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna utrzymaniu, co zawdzięcza nowoczesnej i energooszczędnej instalacji solarnej. Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wytworne życie w otoczeniu licznych udogodnień:
– prywatna siłownia;
– ogrzewanie podłogowe;
– rolety w oknach;
– dwustanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje komfortowym i zadbanym wnętrzem o praktycznym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pralnia + kotłownia;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + kuchnia + łazienka + pokój dzienny + przedpokój + hol + gabinet;
KONDYGNACJA 1: komórka + 3 sypialnie + 2 garderoby + balkon + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom niezapomniane widok z okien na przepiękny ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornym i stylowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także fascynującą architekturą.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzę i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny i bezpieczeństwo transakcji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowe rezydencji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-100)

Kontakt:
e-mail: rydultowy@wgn.pl