slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 134 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,699 mln zł (12 679 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 240 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż kompletnie umeblowana i wyposażona w bardzo wysokim standardzie (jacuzzi, ogrzewani podłogowe, panele fotowoltaiczne). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może kameralnym, wytwornym wnętrzem z tak zwaną „duszą”. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
KONDYGNACJĘ 0: taras + pokój dzienny + kuchnia + toaleta + jadalnia + kotłownia + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJĘ 1: 3 sypialnie + łazienka + schowek + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie utrzymaną działką z oczkiem wodnym, rybami, studnią etc. Obok znajdziemy duży, 3-stanowiskowy budynek garażowy i wiatę na drewno. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana pod zamożnego, wymagającego i nietypowego klienta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje malowniczą lokalizacją w uroczej i cichej okolicy nieopodal lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Usługa bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej także wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14348)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl