slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 102,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 830 000 zł (8 066 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 809 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności starannie utrzymaną działką, na której stoi pomieszczenie gospodarczo-garażowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki standard życia (m.in. ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie spokojnego osiedla w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja oferuje szybki dojazd do centrum. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, sklepy oraz przepiękne tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną bryłą, a także zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem (w cenie całe wyposażenie): jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + taras + łazienka z wc + 3 sypialnie + kotłownia/pralnia + wiatrołap.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Klientom zainteresowanym gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont ekskluzywnej rezydencji.  Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 28-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9932)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl