widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 749 600 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 138 m2 powierzchni posadowiona na działce 710 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 432 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim tradycyjnym designem oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń, który obejmuje:
PARTER:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– 2 pokoje
– łazienka
– hall
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– łazienka.
Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do rodziny 2+3, mniejszej wielopokoleniowej lub dla pary ceniącej wygodę i przestrzeń. Okolica uważana jest za cichą i spokojną z dużą ilośćią rozległych terenów zielonych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo kupujący nie zapłacą 2% podatku PCC.

Posiadamy znacznie więcej luksusowych rezydencji na sprzedaż w swojej ofercie. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-259)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl