nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 116,58 m2, a także ciekawą ceną 450 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 500 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 860 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem oraz starannie zadbaną i wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej i spokojnej okolicy, gdzie nie dociera zgiełk wielkiego miasta. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, sklepy, dyskonty, markety, szkoły, obiekty sportowe oraz przedszkola. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają długie ścieżki rowerowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + 2 łazienki + taras + kuchnia + pokój dzienny. Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Co więcej, zaoferujemy pomoc w budowie lub wykończeniu: polecimy ci sprawdzone i zaufane firmy budowlane, dzięki którym wybudujesz i/lub wykończysz „pod klucz” swoją wymarzoną nieruchomość. A to wszystko sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2995)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl