elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 586 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 750 m2, a także ciekawa cena 715 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 128 m2. Rynek wtórny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia. Nowi właściciele są zwolnieni z konieczności zapłaty podatku PCC (zakup od dewelopera).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również swoją doskonałą lokalizacją na dynamicznie rozwijającym się osiedlu willowym, z dala od miejskiego hałasu. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla czteroosobowej rodziny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje nowoczesnym designem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: kotłownia + 3 pokoje + hol + pokój dzienny + spiżarnia + wiatrołap + garaż + 2 łazienki + schody + jadalnia + kuchnia. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5511)

Kontakt:
e-mail: piotrkowreyb@wgn.pl