slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 769 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,44 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 249,61 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 943 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także wygody. O to pierwsze dba zarówno instalacja alarmowa, solidne ogrodzenie, jak i zamykane na szlaban osiedle. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przepięknie wykończona. Właścicieli aut zainteresuje na pewno jednostanowiskowy garaż. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dopisać malowniczy, starannie wypielęgnowany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w uroczej, zielonej okolicy w pobliżu jeziora. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy punkty żeglarskie, stawy hodowlane, miejsca wypoczynkowe, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki itp. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny zielone. Zmotoryzowani z kolei docenią pobliską drogę szybkiego ruchu i autostradę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim wytwornym i nowoczesnym wnętrzem, przepięknym tarasem, a także aranżacją wnętrza z wyczuciem dobrego gustu i smaku: 4 sypialnie + łazienki + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3316)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl