slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tarnów

Rezydencja na sprzedaż Tarnów

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tarnowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 241 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 145 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie. Rynek pierwotny/wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,05 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o intrygującej architekturze położona w malowniczej lokalizacji nad rzeką. W pobliżu znajdują się rozległe winnice, wieże widokowe itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana w głównej mierze majętnym klientom, miłośnikom sportów wodnych, wędkarstwa oraz wszystkich poszukujących ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK 1: „open space” (kuchnia i część dzienna) + sypialnia + 2 łazienki + antresola + sypialnia;
BUDYNEK 2: kuchnia + salon + pokój + łazienka + przedpokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort i wiele udogodnień, jak np.: klimatyzacja + instalacja fotowoltaiczna. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż. Smakosze wina docenią dedykowaną piwnicę na wino. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem – bliskość rzeki daje możliwość organizacji spływów kajakowych.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3041)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl