slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 459 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 214 m2, a także ciekawa cena 549 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2022 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 85 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano dwa pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto starannie wypielęgnowaną działką – idealnym miejscem do relaksu po ciężkim dniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom również życie na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa oraz komfortu. We wnętrzu zainstalowano klimatyzację; jest także instalacja alarmowa oraz monitoring z kamerami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje też atrakcyjną unikatową lokalizacją w otulinie leśnej, tuż przy jeziorze. Ucieszą się z niej wszyscy amatorzy aktywnego wypoczynku, bo w okolicy nie brakuje miejsc do spacerów, nordic walking, joggingu czy np. jogi na łonie natury. Swoje miejsce znajdą tu również amatorów rowerów (ścieżki rowerowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym stylem, całkowitym wyposażeniem, antresolą, a także przeszkleniami i rozległym tarasem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1040)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl