slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,95 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 434,3 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 214 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1996. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 490 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacja w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Warto zauważyć, że lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do miast ościennych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto starannie wypielęgnowaną działką z przepięknym ogrodem. Znajdziemy tu wiele elementów małej architektury: alejki z zielenią ozdobną (krzewy i drzewa), kaskadę, murowany grill, wędzarnię, altanę na wodzie, oczko wodne/staw etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także komfortowym, eleganckim i kameralnym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + garaż + kotłownia + łazienka + pomieszczenie rekreacyjne + biblioteka;
KONDYGNACJA 0: korytarz + garderoba + łazienka + gabinet + kuchnia + taras + pokój dzienny.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Tym samym nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9918)

Kontakt:
e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl