slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 387 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,95 mln zł (7 623 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 927 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem dwunastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom i gościom wysoki stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody. O to pierwsze troszczy się monitoring, natomiast życie na europejskim poziomie w komforcie zapewnia m.in. klimatyzacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją zaledwie parę kroków od plaży. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje z pewnością pobliski plac zabaw, a na zmotoryzowanych czeka przestronny parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z całkowitym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się do prowadzenia dochodowego pensjonatu. W środku znajdziemy aż dwanaście nowocześnie wykończonych apartamentów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (086-646)

Kontakt:
e-mail: szczecin@wgn.pl