imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 635 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość.Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 264 m2, a także ciekawa cena 2,8 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 422 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano osiemnaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: apartament dla właściciela + 5 pokoi trzy i czteroosobowych z łazienkami
KONDYGNACJA 1: 2 kuchnie + 9 pokoi trzy- i czteroosobowych z łazienkami
KONDYGNACJA 2: otwarta przestrzeń na cele rekreacyjne dla gości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale, ponieważ znakomicie nadaje się do prowadzenia w niej działalności komercyjnej (pensjonat). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją unikatową lokalizacją. Na plaże można dojść w 10 minut. W pobliżu znajdujący się również sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty, zakłady usługowe. Infrastruktura wczasowa ukierunkowana jest na świadczenie usług turystycznych i wypoczynkowych. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1270)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl