slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 228 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 700 tys. zł (3 070 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 540 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją rewelacyjną lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nietypową architekturą z przepiękną wieżą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także nietuzinkowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, na które składają się:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + 2 pomieszczenia na biura;
POZIOM ZERO: łazienka + 2 pokoje + 2 salony + taras + kuchnia;
POZIOM JEDEN: 2 salony + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + balkon + taras;
POZIOM DWA: pomieszczenia gospodarcze / suszarnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa olbrzymim potencjałem. To doskonałe miejsce dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się bowiem na prowadzenie działalności gospodarczej typu biura. Sprzyja temu nie tylko wspomniana już lokalizacja, ale i kameralne, dystyngowane i biznesowe wnętrze. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, kredytu na jej zakup lub/i obsługi notarialnej proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (021-21)

Kontakt:
e-mail: zawiercie@wgn.pl