slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 122 m2, a także ciekawą ceną 599 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1996 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 919 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 910 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej i malowniczej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także przepięknie utrzymanym ogrodem, wysmakowanym stylem, elegancją i prestiżem. Do długiej listy zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji należy dodatkowo zaliczyć funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kuchnia + taras + pokój + pokój dzienny + łazienka;
WYŻSZA KONDYGNACJA: balkon + 2 sypialnie.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-227)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl