kameralny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 165 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 615 tys. zł (3 727 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 919 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1996 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się architekturą, lokalizacją oraz pełnym elegancji i prestiżu wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA NIŻSZA: łazienka + kuchnia + pokój dzienny + taras + pokój
KONDYGNACJA WYŻSZA: balkon + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również swoim wypielęgnowanym ogrodem. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy (e-mail: a.czekalska@wgn.pl). Gwarantujemy dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-227)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl