slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 393 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 399 m2, a także ciekawa cena 475 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 140 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji starannie zagospodarowanym ogrodem oraz fantastycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń, co zadowoli nawet najbardziej zamożnych i wymagających klientów:
PARTER / POZIOM 0: kotłownia + garaż + wiatrołap + hall + gabinet + łazienka + spiżarnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
PODDASZE / POZIOM JEDEN: pokój kąpielowy / łazienka z pralnią + hall + pokój + 2 balkon + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ekskluzywnym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w spokojnym, bezpiecznym i cichym zakątku. To malowniczy punkt na skraju Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji gwarantuje obsługę notarialną. Więcej informacji podczas prezentacji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-3)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl