slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Karpacz

Rezydencja na sprzedaż Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Karpaczu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 500 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 5,999 mln zł (11 998 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7 757 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1932 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana klientom z najgrubszym portfelem przyzwyczajonym do życia na najwyższym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoją unikatową i malowniczą lokalizacją w pobliżu licznych tras turystycznych, górskich i ścieżek rowerowych. W zasięgu wzroku znajdziemy przychodnię zdrowia, szkoły, sklepy oraz obiekty kultu religijnego. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i – co najważniejsze – bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo podpiwniczona. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dodać oryginalną architekturę z licznymi wykuszami i tarasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale komercyjnym. Doskonale nadaje się pod pensjonat, górskie rezydencje czy nawet zabudowę apartamentową. Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest częścią elitarnego kompleksu zabudowań, w skład której wchodzą dodatkowo: stajnia + powozownia + garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje wytwornym, stylowym i wysublimowanym wnętrzem z wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
NIŻSZY POZIOM: taras + salon + gabinet + 3 pokoje z łazienkami + hol + jadalnia + kuchnia;
ŚRODKOWY POZIOM: 7 pokoi z łazienkami;
WYŻSZY POZIOM: niezagospodarowana powierzchnia strychowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13881)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl