slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 134,33 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 195 000 zł (8 896 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 321 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stylu dworu dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym wnętrzem, przepięknie zagospodarowaną działką oraz fantastyczną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Na działce znajdziemy kilkunastoletnie nasadzenia drzew, krzewów ozdobnych i owocowych, 2 altany, fontannę oraz studnię głębinową. Wokół cisza i spokój. W pobliżu boisko, plac zabaw, tereny zielone, szkoła, przedszkole, sklepy i markety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji zamiany na 3 inne nieruchomości (mieszkania) w rozliczeniu. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA DZIENNA: wiatrołap + hol + salon + jadalnia + aneks kuchenny + taras;
STREFA SYPIALNIANA: 4 sypialnie + 2 łazienki;
STREFA GOSPODARCZA: pomieszczenie gospodarcze + pralnia + dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie na narzędzia ogrodowe.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu luksusów, jak np. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5934)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl