slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 867 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 277 m2, a także ciekawa cena 665 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 75 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji gwarancją życia na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu, wygód oraz prestiżu. We wnętrzu luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdziemy następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– aneks kuchenny;
– wiatrołap;
– pokój dzienny;
– wc;
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– 2 sypialnie.
Duże wrażenie robi także taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana na rekuperację mechaniczną, instalację ogrzewania podłogowego etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom i ich rodzinom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + antywłamaniowy system w drzwiach wejściowych). Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa również nowoczesną architekturą i unikatową lokalizacją na terenie kameralnego osiedla przy lesie, co zapewnia ciszą i spokój. Rodziny posiadające samochód ucieszy prywatne miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających osób. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (bezemisyjność + fotowoltaika). Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27094)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl