slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (5 682 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 570 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i prestiżu. To również znakomita propozycja dla amatorów ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki pieszo-rowerowe, lasy i jurajskie ostańce). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przychodni zdrowia, placówek oświatowych, aptek, basenów, sklepów etc. Wokół rozciągają się zapierające dech w piersiach krajobrazy. To w końcu samo serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją pieczołowicie zadbaną działką z przepięknymi, egzotycznymi nasadzeniami. Na działce znajdziemy murowany garaż, a także budynek warsztatowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. fotowoltaice. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem, które zostało umeblowane i wyposażone z wyczuciem dobrego smaku. Znajdziemy tu:
na KONDYGNACJI 0: pralnię + wc + gabinet + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny;
na KONDYGNACJI 1: łazienkę + hol + 3 balkony + 3 pokoje.
Dużym atutem jest także prywatna stacja uzdatniania wody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją reprezentacyjną bryłą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1508)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl