slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 407 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 8 147 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 109 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2023 roku. Standard deweloperski. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 888 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wśród bujnej zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– łazienka;
– wiatrołap;
– wc;
-2 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– pokój /antresola.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort, za co odpowiadają m.in. ogrzewanie podłogowe + rekuperacja mechaniczna. Niesamowicie efektownie prezentuje się także olbrzymi taras. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom także bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety + antywłamaniowy system w drzwiach wejściowych). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwa miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie prywatnego osiedla w pobliżu lasu. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną i nowoczesną przestrzenią wnętrza z naciskiem na najwyższą jakość wykonania, nowoczesną architekturę oraz ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu (dach przygotowany pod montaż fotowoltaiki). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o lokacie kapitału. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27095)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl