slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,017 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 213,25 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 325 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2006. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 769 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z opcjonalnym pozostawieniem znajdującego się w jej wnętrzu wyposażenia/umeblowania (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, podczas gdy gwarancją bezpieczeństwa pozostaje nowoczesna instalacja alarmowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoją zieloną, malowniczą i atrakcyjną lokalizacją. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe. Na zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka aż 6 miejsc parkingowych:
– 2-stanowiskowy garaż;
– jednostanowiskowy garaż;
– 3 miejsca na podjeździe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto estetycznie zaaranżowanym ogrodem, ładnym tarasem, a także ciekawie zaprojektowanym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3786)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl