slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (świętokrzyskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,05 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 190 m2 powierzchni posadowiona na działce 8 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 526 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepy, punkty usługowe, szkoły, obiekty kultu religijnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastycznie zaaranżowaną działką z bujną roślinnością (kwiaty, krzewy, drzewa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + 3 sypialnie + 2 przedpokoje + 2 łazienki z wc + kuchnia + taras + salon;
KONDYGNACJA 1.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem:
– prowadzenie gospodarstwa ogrodniczego;
– plantacji truskawek;
– plantacji owoców miękkich;
– kompleksu sportowo-rekreacyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym wyposażeniem. Duże wrażenie robi starannie zadbana działka obsadzona piękną i bujną roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto imponującą architekturą, przemyślanym wnętrzem oraz rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Możliwość kredytowania, pomoc w uzyskania kredytu przez naszą firmę WGN Kredyty.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-112)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl