slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 637 400 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 138,12 m2 powierzchni posadowiona na działce 478 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 615 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób lub par szukających życia na światowym poziomie w otoczeniu przestronnych pomieszczeń z gwarancją wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem:
STREFA WYPOCZYNKOWĄ / POZIOM 1: 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienka;
STREFA DZIENNĄ / POZIOM 0: taras + łazienka + salon + kuchnia + garaż + hol + 2 pokoje + jadalnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury:
– restauracje;
– szkoły;
– miejsca rekreacyjne i fitness;
– sklepy.
Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią trasy spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Zmotoryzowanych z kolei zainteresuje pobliska autostrada A1 i droga krajowa nr 1.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania. Zainteresowane osoby zakupem luksusowej rezydencji zapraszamy do kontaktu. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-390)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl