slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,69 mln zł (8 450 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 060 m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem pozostaje wciąż do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na wzniesieniu z imponującym widokiem na okolicę. W najbliższej okolicy luksusowej rezydencji na sprzedaż znajdziemy rezerwat przyrody + las. Właścicieli aut ucieszy droga krajowa DK941 w kierunku Katowice – Bielsko Biała. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią z kolei ścieżki rowerowe, trasy spacerowe i doskonałe tereny do uprawiania „nordic walking”. Wokół nie brakuje rozbudowanego zaplecza: przychodni zdrowia, sklepów, szkół, dyskontów, obiektów kultu religijnego etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje też bajecznie przepiękną działką z elementami małej architektury: podświetlana kaskada wodna + prywatny basen z przeciwfalą + oczko wodne o średnicy 3 m + 2-stanowiskowa wiata na 2 samochody + drewutnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
POZIOM WYŻSZY: 2 balkony + 3 sypialnie + łazienka;
POZIOM ŚRODKOWY: pokój kąpielowy + kuchnia + salon + wiatrołap + jadalnia;
POZIOM NIŻSZY: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + sauna + garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom najwyższy stopień komfortu (ogrzewanie podłogowe + elektryczne maty podłogowe) i bezpieczeństwa (monitoring podłączony pod firmę ochroniarską). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki opcji zamontowania na dachu instalacji fotowoltaicznej. Jeżeli posiadacie państwo nieruchomość do sprzedaży, to zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy o skutecznych metodach jej szybkiego zbycia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14013)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl