slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,95 mln zł (4 875 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 300 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa od pierwszego spojrzenia swoim fenomenalnym i komfortowym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi:
– pralnia
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
– korytarz
– kuchnia
– pokój dzienny
– wiatrołap
– jadalnia
– wc
– 2 garderoby
– 3 sypialnie
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została licznymi zdobyczami techniki, jak np. stacja uzdatniania wody, pompa ciepła, automatyczne nawadniania ogrodu i ogrzewanie podłogowe. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa instalację alarmową wspierana przez antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również swoim przepięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem. Zapraszamy do umówienia się na prezentację oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-140)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl