slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kępno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kępno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kępna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 960 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 080 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli są 224 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, sześć pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2002 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 690 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma wynalazkami i gadżetami XXI wieku, jak np. światłowodowy internet. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji olśniewa swoją elegancją, wytwornością oraz przestronnością. Znajdziemy tu: strefę jadalnianą + 4 sypialnie + przedpokój + pokój dzienny + kuchnię + 2 łazienki. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależny budynek gospodarczy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom lub przedstawicielom wolnych zawodów, którzy cenią zaufanych sąsiadów oraz przepiękne krajobrazy otaczających jezior i lasów. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-233)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl