slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 430 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 772 m2, a także ciekawa cena 1,659 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1999 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 258 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej, handlowej infrastruktury (galerii handlowej, supermarketu, sklepów). Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią ścieżki rowerowe i zielone tereny rekreacyjne. Warto odnotować, że lokalizacja gwarantuje też szybki dojazd do drogi krajowej S5.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wytwornym i eleganckim wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół:
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + gabinet + sypialnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + pokój kąpielowy + pokój dla dziecka + gabinet/biblioteka + sypialnia + klatka schodowa. Pozostawienie wyposażenia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba domofon, solidne ogrodzenie oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim ogromnym potencjałem. Świetnie nadaje się pod:
– salon usługowy;
– gabinet rehabilitacyjny;
– gabinet lekarski;
– siłownię;
– studio nagrań;
– salon kinowy;
– biuro.
Dodatkową zaletą jest drewniana altana, idealna na rodzinne spotkania w otoczeniu zieleni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy i w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na koniec warto wspomnieć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim bajkowym ogrodem oraz basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Rawicz, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-145)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl