slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 370 m2, a także ciekawą ceną 600 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1970 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie ośmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 386 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 1 622 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim wysmakowanym, eleganckim i funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem:
na POZIOMIE ZERO znajdziemy: 2 pomieszczenia gospodarcze + 2 garaże + kotłownię + warsztat + pralnię + spiżarnię + łazienkę;
na POZIOMIE JEDEN znajdziemy: 4 pokoje + łazienkę + pokój stołowy + kuchnię;
na POZIOMIE DWA znajdziemy: pokój dzienny + open space + 2 pokoje + kuchnię + łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoim potencjałem (możliwość dokupienia sąsiedniego budynku usługowego z gwarancją najemcy). Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Ok. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Duży może więcej. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4207)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl