slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 600 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 370 m2 powierzchni posadowiona na działce 386 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1970. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 622 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
KONDYGNACJA ZERO: warsztat + kotłownię + łazienkę + 2 garaże + spiżarnię + 2 pomieszczenia gospodarcze + pralnię
KONDYGNACJA JEDEN: łazienkę + kuchnię + 4 pokoje + pokój stołowy
KONDYGNACJA DWA: 2 pokoje + kuchnię + open space + łazienkę + salon.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym potencjałem (możliwość dokupienia sąsiedniego budynku usługowego z gwarancją najemcy).

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Ok. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Duży może więcej. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4207)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl