slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1930 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 9 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 962 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 540 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 520 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 753 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim, wytwornym i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia: 9 pokoi + 4 łazienki + 2 kuchnie + sporo miejsca do własnej, dalszej adaptacji. Z okien rozpościerają się imponujące widoki. Dużym udogodnieniem jest na pewno własne ujęcie źródlanej wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepiękną działką z dużą ilością nasadzeń drzew, ze stawem, małą kaskadą oraz hydroforem. Na działce znajdziemy dodatkowo utrwalone ruiny budynków gospodarczych, na których obrysie można budować nowe obiekty. Warto podkreślić, że działka w MPZP ma status działki budowlanej i usługowej (można w 30% zabudować ją domem, hotelem/pensjonatem, stajnią lub innymi budynkami usługowymi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto olbrzymim potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod dochodowy pensjonat. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych: Zalew Stara Morawa, Jaskinia Niedźwiedzia, resort narciarski, Śnieżnik i Śnieżnicki Park Krajobrazowy, niezliczone trasy górskie, piesze i rowerowe itp. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-197)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl