slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolice Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 400 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,45 mln zł (3 625 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1996 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim eleganckim, wystylizowanym i komfortowym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: łazienka + taras + jadalnia + kuchnia + klatka schodowa + sypialnia + wc + pokój dzienny + spiżarnia + korytarz
KONDYGNACJA 1: 2 balkony + pokój gościnny + pokój gościnny + 2 sypialnie + łazienka + pokój dzienny.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenia dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do bogatych biznesmenów oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Dużą ciekawostką jest bliskość jeziora (200 m) Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja wyróżnia się także zadbanym i przestronnym wnętrzem.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z wieloma bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-364)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl