slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Wrocław

Rezydencja do wynajmu Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na 4 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 27 000 zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 1914 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy 15 pokoi. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 1907 roku. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 671 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu znakomicie nadaje się na prestiżową siedzibę firmy albo krótkoterminowy wynajem. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca przepiękną lokalizacją blisko parku, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia jednak znakomity dojazd zarówno do centrum Wrocławia, jak i do Węzła Bielańskiego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wpisana została do Gminnej Ewidencji Zabytków.

Luksusowa rezydencja do wynajmu po generalnym remoncie w 2000 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PRZYZIEMIE:
– 3 pokoje
– kuchnia
– pralnia
– kotłownia
– łazienka
– pomieszczenia techniczne
– dwustanowiskowy garaż
PARTER:
– salon
– 2 tarasy
– 2 pokoje
– łazienka
– pomieszczenia techniczne
PIĘTRO I:
– 5 pokoi
– 2 przedpokoje
– łazienka
– wc
– kuchnia
– taras
PIĘTRO II:
– 4 pokoje
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na co najmniej 24 miesiące. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem nie jest objęta MPZP. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3719)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl