slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 5 500 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 270 m2 powierzchni posadowiona na działce 2261 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 8 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 20 370 zł/m2, 1 komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatną plażą, prywatnym pomostem, własną linią brzegową, bezpośrednim dostępem do jeziora oraz dwoma portami na skutery wodne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa unikatową lokalizacją w malowniczej okolicy pełnej jezior, stawów, lasów etc. To doskonałe miejsce dla zamożnych klientów, którzy chcą zamieszkać nie tylko w najwyższym komforcie, ale również w bliskości z naturą, w cichej i spokojnej okolicy. Właściciele aut docenią na pewno podwójny garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana z zastosowaniem technologii ekologicznej (tzw. budownictwo ekologiczne-pasywne). Znajdziemy tutaj m.in. odnawialne źródła energii, naturalne materiały, klimatyzację, system wentylacji, rekuperacji system GWC itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (niskie koszty). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem oraz gwarancją prestiżu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań (2 budynki mieszkalne). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-564)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl