slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w atrakcyjnej rynkowo cenie 10 985 zł/m2 położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1974 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 226,46 mkw. luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2002 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2 487 700 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności wytwornym wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym w wytwornym stylu:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + 2 pokoje + 4x komunikacja + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia;
PODDASZE: 3 pokoje + 2 pomieszczenia gospodarcze + komunikacja.
Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością:
– 2-stanowiskowy, wolno stojący garaż;
– wiatę parkingową.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie utrzymaną działką gwarantującą prywatność i intymność. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom zarówno wysoki standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz internet, podczas gdy bezpieczeństwo zapewnia m.in. nowoczesna instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom szukającym wysokiego standardu życia oraz atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku i hałasu miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w niezwykle malowniczej lokalizacji otoczonej przepięknymi krajobrazami natury, rozległym terenami rekreacyjnymi, alejami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi, jeziorami, stawami, rzekami etc. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-785)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl