slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków

Rezydencja do sprzedaży Kraków

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 801 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 333 m2, a także ciekawa cena 1,897 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 327 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy m.in. parki, siłownie, baseny, punkty usługowe, dyskonty, sklepy, markety, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe, place zabaw itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również swoim komfortowym, przestronnym i eleganckim wnętrzem z opcją pozostawienia dotychczasowego umeblowania/wyposażenia (do negocjacji).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pralnia + 2 garderoby + 4 sypialnie + łazienka + spiżarnia + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (solidne ogrodzenie + wideodomofon + spokojne sąsiedztwo). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także starannie wypielęgnowanym ogrodem i zadbaną, zieloną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3418)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl