slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Karpacz

Rezydencja do sprzedaży Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Karpaczu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 206,4 m2, a także ciekawą ceną 1,85 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 274 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 963 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii (solary). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. antywłamaniowe rolety.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: taras + hol + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój gościnny + pokój + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: niezagospodarowaną powierzchnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją ciekawą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, jak sklepy, ośrodek zdrowia, szkoła, obiekty kultu religijnego. Blisko las. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu zainteresuje hala sportowa, basen, park, boisko do siatkówki i koszykówki, orlik, korty tenisowe etc. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na wygasły wulkan. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13832)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl