slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kraków

Rezydencja do sprzedaży Kraków

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 327 m2, a także ciekawą ceną 1,897 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 333 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 801 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności starannie wypielęgnowanym ogrodem i zadbaną, zieloną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada wideodomofon oraz pośrednio solidne ogrodzenie i spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: taras + spiżarnia + 4 sypialnie + pralnia + łazienka + kuchnia + jadalnia + salon + 2 garderoby. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również swoim komfortowym, przestronnym i wytwornym wnętrzem z opcją pozostawienia dotychczasowego umeblowania/wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się malowniczą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. W pobliżu znajdziemy centra handlowe, markety, sklepy, dyskonty, punkty usługowe. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią na pewno siłownie, baseny i obiekty sportowe. Rodziny z małymi dziećmi z kolej zainteresuje park, żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw.

Współpracując z WGN otrzymujesz pełną obsługę. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3418)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl