slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 799 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 305 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 970 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 620 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji, niedaleko od rozbudowanej infrastruktury z salonami usługowymi, obiektami kultu religijnego, ośrodkiem zdrowia, apteką marketami, przedszkolami i – rzecz jasna – licznymi sklepami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się również do prowadzenia działalności komercyjnej. To także doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, które cenią życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód, prestiżu i przestronnego wnętrza. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością czterostanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje także wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się rozprowadzona sieć pod monitoring. Komfort natomiast zapewnią:
– ogrzewanie podłogowe;
– instalacje RTV;
– elektryczna brama wjazdowa sterowana pilotem;
– zdalne sterowanie światłem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi, które obejmuje:
KONDYGNACJA 0: hol + wc + 2 łazienki + sypialnia + 2 kuchnie + 2 salony + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 pokoje + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: poddasze użytkowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z dodatkowym budynkiem gospodarczym (do zagospodarowania w celach mieszkalnych lub komercyjnych. Wisienką na torcie oferty jest prywatny basen oraz słoneczny, piękny taras. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3592)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl