zaaranżowane z gustem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 830 000 złotych. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 150 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Budynek pochodzi z 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2090-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem (po negocjacji z właścicielem). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– hol
– taras
– garderoba
– jadalnia
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka z wc
– salon
– pralnia
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– pokój
– łazienka
– balkon
– sypialnia
– salon
– balkon
– gabinet

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją atrakcyjną, malowniczą lokalizacją oraz znakomitym skomunikowaniem z centrum. Cena ekskluzywnej rezydencji do indywidualnej negocjacji. Niniejsza propozycja sprzedaży luksusowej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3119)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl

x (x)