nowocześnie zaprojektowane wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Leszno

Rezydencja do sprzedaży Leszno

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Lesznie (lubuskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 455 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 500 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 130 mkw. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 1200-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ogrzewanie podłogowe i innowacyjny system pomp ciepła to kolejne atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych położono na ścianach gładzie, zamontowano podwieszane sufity z oświetleniem halogenowym, wstawiono plastikowe okna itp.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2132)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

x (x)
x (x)