po lewej salon z kominkiem, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Krakowa (małopolskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 1 490 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 483 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 600 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1986 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 11000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią duży garaż (ok. 100 mkw.) gotowy pomieścić kilka pojazdów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez dwie osobne rodziny albo jedną rodzinę wielopokoleniową. Sprzyja temu funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– 4 pokoje
– 2 kuchnie
– taras
– 2 łazienki
– 2 salony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (hala produkcyjna + 4 wiaty magazynowe). Dodatkowym plusem jest bliskość autostrady A4 oraz dwóch lotnisk: w Balicach i Pyrzowicach. Malownicza lokalizacja na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Krakowem a Katowicami to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Taka okolica gwarantuje spokój, ciszę i kontakt z przyrodą.

Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3628)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl