reprezentacyjne wejście i front luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków

Rezydencja na sprzedaż Kraków

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Krakowie (małopolska). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1 900 000 złotych. Powierzchnia 800 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 375 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1992 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2100-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym, prywatnym basenem (3,5 x 9 m), co w znaczącym stopniu podnosi komfort jej użytkowania oraz standard życia. Na uwagę zasługuje również starannie utrzymany ogród. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
PIWNICA:
– kuchnia
– 3 sale rekreacyjne
– pomieszczenia gospodarcze
– łazienka
– garderoba
– kotłownia
– drink bar
PARTER:
– łazienka
– salon
– kuchnia
– 2 tarasy
– garderoba
– 2 sypialnie
– pokój wypoczynkowy
– hol
– garaż
– jadalnia
STRYCH:
– 3 sypialnie
– kuchnia
– strych
– łazienka
– salon
– gabinet
– garderoba

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-6707)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl