reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 1,49 mln złotych. Metraż 600 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 483 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 1986. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 11000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Znakomita lokalizacja w strefie ciszy i spokoju, w bliskim kontakcie z przyrodą to kolejna zaleta tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Duże wrażenie robi także imponują działka przy lesie. Lokalizacja gwarantuje ponadto szybki dojazd do Krakowa, Katowic, autostrady A4 oraz lotniska.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 pokoje + 2 salony + 2 kuchnie + 2 łazienki + taras. Ze względu na przemyślany rozkład pomieszczeń luksusowa rezydencja na sprzedaż śmiało może być zamieszkiwana przez 2 rodziny albo jedną rodzinę wielopokoleniową. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zachwyca przepychem i wykończeniami. Mamy tu ręcznie rzeźbione drewno, dąb, modrzew, marmur. Rodziny posiadające więcej niż 1 auto na pewno zainteresuje duży – bo liczący 100 metrów kwadratowych – garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w malowniczej lokalizacji, na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, między Krakowem a Katowicami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla osób, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada ogromny potencjał komercyjny dzięki znajdującej się na terenie posiadłości hali produkcyjnej oraz czterem wiatom magazynowym.

Zapewniamy obsługę notarialną i prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3628)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl