zaprojektowane i zaaranżowane w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 920 000 złotych. Powierzchnia 320 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 875 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2019 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 950-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Atrakcyjna, malownicza lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie kameralnego osiedla, w sąsiedztwie komfortowej zabudowy, w otoczeniu ciszy i zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się jako rezydencja rodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– kuchnia
– łazienka
– kotłownia
– garderoba
– wiatrołap
– garaż
ma PIĘTRZE znajdują się:
– 4 sypialnie
– łazienka
– hol.

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono w niej ogrzewanie podłogowe. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16106)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl