ciekawe oświetlenie wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego.Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 3 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 376 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 395 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 117 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 471 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją przepięknie zadbaną działką z sadem (jabłonie, wiśnie, czereśnie, śliwy, morwy, orzech włoski, laskowy, maliny, borówki, jeżyny, porzeczki, winogrona) i malowniczą lokalizacją wśród lasów i jezior. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób ceniących naturę, ciszę i piękno przyrody. To również znakomita propozycja dla amatorów sportów wodnych (kajak, łódka) i wędkarzy (sandacze) oraz rowerzystów (pagórkowate pola, urozmaicona rzeźba terenu, urokliwe i spokojne miejsca do postoju po drodze).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– 2 sypialnie
– kuchnia.
Osoby zmotoryzowane docenią 2 duże, nowe garaże blaszane. Wszystkim natomiast przydadzą się funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze, wiaty itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na mieszkanie w Kwidzynie (za dopłatą). Zainteresowane osoby zapraszam na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-870)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl