wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Żywiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Żywiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żywca (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 859 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 184 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 668 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z drugim, wolnostojący, budynkiem, gdzie znajduje się luksusowy apartament oraz 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale komercyjnym, gdyż wspomniany, ekskluzywny apartament można śmiało przeznaczyć na wynajem. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest znajdująca się na działce altana do grillowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. kolektor słoneczne, solary.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pralnia + łazienka + spiżarnia + schowek + pokój telewizyjno-rekreacyjny
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + taras + kuchnia + wc dla gości + sypialnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + łazienka + klatka schodowa + garderoba + balkon.
Z okien oraz tarasu luksusowej rezydencji na sprzedaż rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Beskid Śląski i Beskid Śląsko-Morawski. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż.

Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26431)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl