slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Sopot

Rezydencja do sprzedaży Sopot

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 17 018 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4,85 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 285 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 602 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: powierzchnia do dowolnej aranżacji
KONDYGNACJA 0: taras + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + garderoba + pokój + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki z 2 wc + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do zaadaptowania na cele mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie wypielęgnowanym zadbanym i utrzymanym ogrodem, gdzie rośnie wiele drzew, jak: bzy, orzechowce, jabłonie, sosny, oraz kwiatów i krzewów. Całość tworzy niepowtarzalny klimat romantycznego zakątka. Z praktycznych rozwiązań warto dodać, że w ogrodzie mieści się także ogrodowa altana.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją niespełna kilometr od pięknej, sopockiej plaży. To znakomite miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, np. pensjonatu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się z dala od turystycznego zgiełku, w cichej, willowej okolicy. W okolicy znajdziemy bogatą infrastrukturę: liczne punkty usługowe, sklepy, restauracje. Śmiało można uznać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja to prawdziwa perła na polskim rynku nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-860)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl