klasyczny design salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 339 000 złotych. Powierzchnia 233,43 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 452 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1101-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco: salon + pomieszczenie gospodarcze/garaż + 3 pokoje + łazienka + kuchnia. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po remoncie, na dodatek praktycznie zagospodarowane i komfortowe. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej lokalizacji to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapraszamy na prezentacje luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-10256)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

x (x)