ekskluzywny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 530 000 złotych. Powierzchnia 160 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 313 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2001 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1890-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży z imponującym, zadbanym ogrodem. na którym znajdziemy wiele nasadzeń oraz zapewniający intymność żywopłot. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – dotychczas nieużytkowe poddasze przygotowane jest do zaadoptowania na pomieszczenia mieszkalne. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ogrzewana za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego oraz kominka z płaszczem wodnym. Dodatkowo do ogrzewania wody zainstalowany jest na strychu elektryczny bojler.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + kuchnia + garaż + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + 2 łazienki + przedpokój + wiatrołap. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności zaś tym, którzy szukają ciszy i kontaktu z naturą, ale w bliskiej odległości od centrum miasta. Do listy zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaliczyć warto jeszcze atrakcyjną lokalizację nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1179)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

x (x)