zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Zgorzelec

Rezydencja na sprzedaż Zgorzelec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Zgorzelcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1 490 000 złotych. Powierzchnia 307 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 853 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Budynek pochodzi z 2014 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1500-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– łazienka
– gabinet
– pokój gościnny
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze
– wiatrołap
– 2 tarasy
– kuchnia
– garaż
– kotłownia
– hol
na PIĘTRZE znajdują się:
– 2 garderoby
– przedpokój
– łazienka
– pralnia
– sypialnia
– 2 pokoje dziecięce
– pokój rekreacyjny.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknym, zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem, na którym znajduje się mała wędzarnia. Wnętrze zaaranżowane i zaprojektowane w systemie bezprogowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym i popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, w szczególności biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiej, lekarzom, prawnikom, notariuszom etc. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej znakomita lokalizacja w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Wokół dużo zieleni i prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana została na bazie indywidualnego projektu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Nowa kultura sprzedaży – klientom zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-489)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl

x (x)