przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 699 000 złotych. Metraż 130 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 5 377 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2018. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 345-metrowej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesnością, elegancją, prestiżem oraz znakomitą lokalizacją w zacisznym miejscu (w pobliżu las). Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle słoneczne:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– pomieszczenie gospodarcze
– wc
– pralnia
– wiatrołap
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 pokoje
– łazienka
PODDASZE:
– przestrzeń do adaptacji według uznania.

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnej rezydencji zainstalowano w niej ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem. Przed budynkiem zaplanowano wiatę na 2 samochody oraz patio do własnej realizacji przez kupującego.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1656)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl